Transport ponadnormatywny

Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt i doświadczenie

pozwalają nam realizować najbardziej wymagające zadania.

Nasza flota

W skład naszej floty wchodzą nowoczesne ciągniki marek Volvo, Man i Renault oraz profesjonalne naczepy do przewozu różnych ładunków. Stale modernizujemy flotę, a  wszystkie nasze samochody korzystają z pakietów assistance i złotych pakietów serwisowych w autoryzowanych punktach. Dysponujemy również własnym warsztatem.

Transport ponadnormatywny

Unikatową cechą rozciąganych naczep jest konstrukcja pokładu ładunkowego, oparta o solidnie wykonaną ramę naczepy semi-niskopodwoziowej. To umożliwia użytkowanie nie tylko jako niską, rozciąganą płaską naczepę do przewozu długich ładunków, ale również jako naczepę semi-niskopodwoziową do transportu ciężkich, samojezdnych maszyn drogowych i budowlanych. W ten sposób, wydajną pracę wykonuje jedna, zamiast dwóch naczep specjalistycznych. Co więcej, dzięki niskiej masie własnej nasze naczepy są również idealne do transportu ładunków podzielnych, takich jak kontenery, palety albo mniejsze maszyny różnego przeznaczenia.

Realizujemy przewóz najbardziej skomplikowanych i niestandardowych ładunków. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną ładunków ponadnormatywnych i ponadgabarytowych na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.
Jak wygląda transport ponadgabarytowy według naszych standardów?
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa od opracowania projektu załadunku, analizę trasy przewozu, uzyskanie wymaganych zezwoleń na przewóz oraz pilotaż ładunku, po rozładunek
  • innowacyjna flota niskopodwoziowa wyposażona w ciągniki siodłowe marki Volvo oraz naczepy Nooteboom
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • rzetelność i wiedza doświadczonego zespołu
  • bezpieczna i terminowa realizacja zleceń

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

There are no team members found.