Personeel

Wij weten dat onze mensen de sleutel tot ieder

succes zijn en blijven dus investeren in onze medewerkers.

ONS PERSONEEL

Ryszard Sobański

Ryszard Sobański

Eigenaar
ryszard@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 100
Bogumiła Sobańska

Bogumiła Sobańska

Eigenaar
bogumila@sobanscy.eu
Grzegorz Sobański

Grzegorz Sobański

Manager beheer
grzegorz@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 106
Bogna Sobańska

Bogna Sobańska

Directeur HR en Administratie
bogna@sobanscy.eu
Mob. +48 668 447 707
Mariusz Sobański

Mariusz Sobański

Directeur vervoer
mariusz@sobanscy.eu
Mob. +48 722 366 266
Krzysztof Kalinowski

Krzysztof Kalinowski

Fleet Manager
krzysztof@sobanscy.eu
Mob. +48 665 355 053
Grzegorz Smuraga

Grzegorz Smuraga

Zastępca kierownika serwisu
serwis@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 105
Kamila Czarniak

Kamila Czarniak

Specialist administratie
kamila@sobanscy.eu
Tel. +48 605 058 918
Iwona Hallmann

Iwona Hallmann

Administratief medewerker - facturatie
iwona@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 125
Monika Żmuda

Monika Żmuda

Administratief medewerker - facturatie
monika@sobanscy.eu
Tel. +48 665 550 508
Patrycja Kowalska

Patrycja Kowalska

Specialist werkorganisatie
patrycja@sobanscy.eu
Mob. +48 605 872 406
Dorota Pirka

Dorota Pirka

HR en Payroll Specialist
dorota@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 108
Anna Mekin

Anna Mekin

Medewerker Personeel en Betalingen
annamekin@sobanscy.eu
Tel. +48 663 100 448
Tomasz Tesmer

Tomasz Tesmer

Expeditie
tomasz@sobanscy.eu
+48 665 755 126
Paulina Szulc

Paulina Szulc

Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten
paulina@sobanscy.eu
Mob. +48 605 040 092
Paweł Kowalski

Paweł Kowalski

Hoofd van het filiaal in Lębork
pawel@sobanscy.eu
Mob. +48 605 873 608
Agnieszka Gabara

Agnieszka Gabara

Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten
agnieszka@sobanscy.eu
Mob. +48 695 378 136