Kontakt

 

 

 

 

 

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce

 

 

Neustraße 9

46348 Raesfeld

 

Siedziba główna

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce
tel. +48 (0)59 8 11 60 22
fax. +48 (0)59 8 11 46 74
biuro@sobanscy.eu
spedycja@sobanscy.eu

 

Sobanscy Deutschland Gmbh

Neustrasse 9
46348 Raesfeld
tel. +49 162 299 5510
brokering@sobanscy.eu

Napisz do nas





Zaznacz jeżeli nie jesteś robotem


TRANSPORT I SPEDYCJA
SIEDZIBA GŁÓWNA W WIELKIEJ WSI

 

 

 Mariusz Sobański
Dyrektor ds. transportu

mariusz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 66
mob: +48 722 366 266

Krzysztof Kalinowski
Transport Miedzynarodowy, Spedycja

krzysztof@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 60
mob: +48 665 355 053

Grzegorz Szymanowicz
Transport Ponadgabarytowy

gregor@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 72
mob: +48 785 110 998

Agnieszka Gabara
Spedytor w transporcie płodów rolnych

agnieszka@sobanscy.eu
mob: +48 695 378 136

Paulina Szulc
Spedytor w transporcie płodów rolnych

paulina@sobanscy.eu
mob: +48 605 040 092

 

Paweł Strzelecki
Transport międzynarodowy

pawels@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 53
mob: +48 607 100 581

 

Tomasz Tesmer
Spedycja

tomasz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 80
mob: +48 665 755 126

 

Diana Michałek
Transport międzynarodowy

diana@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 60
mob: +48 665 755 112

Krzysztof Tesmer
Spedytor w transporcie płodów rolnych

krzysiek@sobanscy.eu

mob: +48 722 366 766

 

Anna Olczyk
Transport Międzynarodowy

anna@sobanscy.eu

mob: +48 506 850 851

 

 

 

 

 

 

 

ODDZIAŁ W LĘBORKU

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Kowalski
Kierownik

pawel@sobanscy.eu
mob: +48 605 873 608

Koordynator Transportu 24h
Transport płodów rolnych

koordynator@sobanscy.eu
mob: +48 665 755 101

ZARZĄDZANIE I ADMINISTRACJA
ZARZĄDZANIE

 

 

 

 

 

Grzegorz Sobański
Manager Zarządzający

grzegorz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65
mob: +48 665 755 106

Bogna Sobańska
Dyrektor ds. Administracyjnych i Finansowych

bogna@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 62
mob: +48 668 447 707

ADMINISTRACJA

 

 

Bogumiła Sobańska
Płatności

bogumila@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 72
mob: +48 665 755 102

Kamila Kwiecień
Administracja, Płatności

kamila@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65 50
mob: +48 605 058 918

Dorota Pirka
Wynagrodzenia

dorota@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 55
mob: +48 665 755 108

Patrycja Kowalska
Dział Kadr

patrycja@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 69
mob: +48 605 872 406

Anna Mekin
Dział Kadr

annamekin@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 52
mob: +48 663 100 448

Monika Żmuda
Faktury – spedycja

monika@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 59
mob: +48 665 550 508

Iwona Hallmann
Faktury – transport płodów rolnych

iwona@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 51
mob: +48 665 755 125

Sandra Szczęsna
Faktury – transport plandek oraz ponadgabarytowy

sandra@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 70

Dariusz Kowalik
Koordynator techniczny

dariusz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 57
mob: +48 785 110 978