Kadra

Wiemy, że kluczem do każdego sukcesu są ludzie,

dlatego stale inwestujemy w naszych pracowników.

NASZA KADRA

Ryszard Sobański

Ryszard Sobański

Właściciel
ryszard@sobanscy.eu
+48 665 755 100
Bogumiła Sobańska

Bogumiła Sobańska

Właściciel
bogumila@sobanscy.eu
Tel. +48 665 755 102
Grzegorz Sobański

Grzegorz Sobański

Manager zarządzający
grzegorz@sobanscy.eu
Tel. +48 665 755 106
Bogna Sobańska

Bogna Sobańska

Dyrektor ds. Administracji
bogna@sobanscy.eu
Tel. +48 668 447 707
Mariusz Sobański

Mariusz Sobański

Dyrektor ds. Transportu
mariusz@sobanscy.eu
Tel. +48 722 366 266
Grzegorz Smuraga

Grzegorz Smuraga

Zastępca kierownika serwisu
serwis@sobanscy.eu
Tel. +48 665 755 105
Kamila Kwiecień

Kamila Kwiecień

Specjalista ds. Administracji
kamila@sobanscy.eu
Tel. +48 605 058 918
Iwona Hallmann

Iwona Hallmann

Pracownik Działu Administracyjnego - fakturzystka
iwona@sobanscy.eu
Tel. +48 665 755 125
Monika Żmuda

Monika Żmuda

Pracownik Działu Administracyjnego - fakturzystka
monika@sobanscy.eu
Tel. +48 665 550 508
Patrycja Kowalska

Patrycja Kowalska

Specjalista ds. Organizacji Pracy
patrycja@sobanscy.eu
+48 605 872 406
Dorota Pirka

Dorota Pirka

Specjalista ds. Kadr i Płac
dorota@sobanscy.eu
Tel. +48 665 755 108
Anna Mekin

Anna Mekin

Pracownik Działu Kadr i Płac
annamekin@sobanscy.eu
Tel. +48 663 100 448
Grzegorz Szymanowicz

Grzegorz Szymanowicz

Spedytor w transporcie ponadnormatywnym
gregor@sobanscy.eu
Tel. +48 785 110 998
Paulina Szulc

Paulina Szulc

Spedytor w transporcie płodów rolnych
paulina@sobanscy.eu
+48 605 040 092
Paweł Kowalski

Paweł Kowalski

Kierownik Oddziału Lębork
pawel@sobanscy.eu
+48 605 873 608
Agnieszka Gabara

Agnieszka Gabara

Spedytor w transporcie płodów rolnych
agnieszka@sobanscy.eu
+48 695 378 136
Krzysztof Kalinowski

Krzysztof Kalinowski

Starszy spedytor FTL / LTL
krzysztof@sobanscy.eu
Tel. +48 665 355 053
Tomasz Tesmer

Tomasz Tesmer

Spedytor
tomasz@sobanscy.eu
+48 665 755 126
Dariusz Kowalik

Dariusz Kowalik

Koordynator techniczny
dariusz@sobanscy.eu
+48 785 110 978