CONTACT

 

 

 

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce

 

 

Neustraße 9

46348 Raesfeld

Hoofdvestiging

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce
tel. +48 (0)59 8 11 60 22
fax. +48 (0)59 8 11 46 74
biuro@sobanscy.eu
spedycja@sobanscy.eu

Sobanscy Deutschland Gmbh

Neustrasse 9
46348 Raesfeld
tel. +49 162 299 5510
brokering@sobanscy.eu

Schrijf ons!





Geef aan dat je geen robot bent.


TRANSPORT Expeditie
HOOFDVESTIGING IN WIELKA WIEŚ

 

 

 

 

 

 

 

 Mariusz Sobański
Directeur transport

mariusz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 66
mob: +48 722 366 266

Krzysztof Kalinowski
Internationaal transport,Expeditie

krzysztof@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 60
mob: +48 665 355 053

Agnieszka Gabara
Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten

agnieszka@sobanscy.eu
mob: +48 695 378 136

Paulina Szulc
Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten

paulina@sobanscy.eu
mob: +48 605 040 092

 

Paweł Strzelecki
Internationaal transport

pawels@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 53
mob: +48 607 100 581

 

Tomasz Tesmer
Expeditie

tomasz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 80
mob: +48 665 755 126

 

Diana Michałek
Internationaal transport

diana@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 60
mob: +48 665 755 112

Krzysztof Tesmer
Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten

krzysiek@sobanscy.eu

mob: +48 722 366 766

 

Anna Olczyk
Internationaal transport

anna@sobanscy.eu

mob: +48 506 850 851

 

 

 

 

 

 

FILIAAL TE LĘBORK

 

 

 

 

 

Paweł Kowalski
Beheerder

pawel@sobanscy.eu
mob: +48 605 873 608

Coördinator vervoer 24 uur / 24
Vervoer van landbouwproducten

koordynator@sobanscy.eu
mob: +48 665 755 101

BEHEER EN ADMINISTRATIE
BEHEER

 

 

 

 

 

Grzegorz Sobański
Manager beheer

grzegorz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65
mob: +48 665 755 106

Bogna Sobańska
Directeur HR en Administratie

bogna@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 62
mob: +48 668 447 707

 

ADMINISTRATIE

 

 

 

 

 

 

 

Bogumiła Sobańska
Betalingen

bogumila@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 72
mob: +48 665 755 102

Kamila Czarniak
Administratie, betalingen

kamila@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65 50
mob: +48 605 058 918

Dorota Pirka
Administratie, betalingen

dorota@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 55
mob: +48 665 755 108

Patrycja Kowalska
Personeelafdeling 

patrycja@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 69
mob: +48 605 872 406

Anna Mekin
Personeelafdeling

annamekin@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 52

Monika Żmuda
Facturen – expeditie

monika@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 59

Iwona Hallmann
Facturen – vervoer van landbouwproducten>

iwona@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 51
mob: +48 665 755 125

 

Sandra Szczęsna
Facturen – vervoer van huiven en uitzonderlijk vervoer

sandra@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 70

Dariusz Kowalik
Specialist in wagenparkbeheer

dariusz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 57
mob: +48 785 110 978