Personeel

Wij weten dat onze mensen de sleutel tot ieder

succes zijn en blijven dus investeren in onze medewerkers.

ONS PERSONEEL

Ryszard Sobański

Ryszard Sobański

Voorzitter van de Raad van Bestuur
ryszard@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 100
Grzegorz Sobański

Grzegorz Sobański

Manager beheer
grzegorz@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 106
Mariusz Sobański

Mariusz Sobański

Directeur vervoer
mariusz@sobanscy.eu
Mob. +48 722 366 266
Grzegorz Smuraga

Grzegorz Smuraga

Zastępca kierownika serwisu
serwis@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 105
Kamila Kwiecień

Kamila Kwiecień

Administratief manager
kamila@sobanscy.eu
Tel. +48 605 058 918
Iwona Hallmann

Iwona Hallmann

Facturen - verzending van landbouwproducten
iwona@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 125
Monika Żmuda

Monika Żmuda

Administratie specialist
monika@sobanscy.eu
Tel. +48 665 550 508
Dorota Pirka

Dorota Pirka

HR en Payroll Specialist
dorota@sobanscy.eu
Mob. +48 665 755 108
Anna Mekin

Anna Mekin

Personeelsspecialist
annamekin@sobanscy.eu
Tel. +48 663 100 448
Tomasz Tesmer

Tomasz Tesmer

Expeditie
tomasz@sobanscy.eu
+48 665 755 126
Paulina Szulc

Paulina Szulc

Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten
paulina@sobanscy.eu
Mob. +48 605 040 092
Paweł Kowalski

Paweł Kowalski

Hoofd van het filiaal in Lębork
pawel@sobanscy.eu
Mob. +48 605 873 608
Agnieszka Gabara

Agnieszka Gabara

Expediteur voor het vervoer van landbouwproducten
agnieszka@sobanscy.eu
Mob. +48 695 378 136