Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce

 

 

 

 

 

 

Lübecker Strasse 53-63,

39-124  Magdeburg

 

 

 

 

 

 

Siedziba główna

Wielka Wieś 30
76-220 Główczyce
tel. +48 (0)59 8 11 60 22
fax. +48 (0)59 8 11 46 74
biuro@sobanscy.eu
spedycja@sobanscy.eu

 

Sobanscy Deutschland Gmbh

Lübecker Strasse 53-63,
39-124  Magdeburg

biuro@sobanscy.eu

Napisz do nas





Zaznacz jeżeli nie jesteś robotem


TRANSPORT I SPEDYCJA
SIEDZIBA GŁÓWNA W WIELKIEJ WSI

 

 

 

 

 

 

Mariusz Sobański
Dyrektor ds. transportu

mariusz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 66
mob: +48 722 366 266

Agnieszka Gabara
Spedytor w transpocie płodów rolnych

agnieszka@sobanscy.eu
mob: +48 695 378 136

Paulina Szulc

Spedytor w transpocie płodów rolnych

paulina@sobanscy.eu
mob: +48 605 040 092

Tomasz Tesmer
Spedycja

tomasz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 80
mob: +48 665 755 126

Krzysztof Tesmer
Spedytor w transpocie płodów rolnych

krzysiek@sobanscy.eu

mob: +48 722 366 766

Anna Szczechowiak

Spedycja

anna@sobanscy.eu

mob: +48 506 850 851

Krzysztof Peitler
Spedytor w transpocie płodów rolnych

krzysztof.peitler@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 85
mob: +48 665 755 123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODDZIAŁ W LĘBORKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Kowalski
Kierownik

pawel@sobanscy.eu
mob: +48 605 873 608

Koordynator Transportu 24h
Transport płodów rolnych

koordynator@sobanscy.eu
mob: +48 665 755 101

ZARZĄDZANIE I ADMINISTRACJA
ZARZĄDZANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Sobański
Manager Zarządzający

grzegorz@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65
mob: +48 665 755 106

 

ADMINISTRACJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Kwiecień
Administracja, Płatności

kamila@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 65 56
mob: +48 605 058 918

Dorota Pirka
Wynagrodzenia

dorota@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 50
mob: +48 665 755 108

Anna Mekin
Dział Kadr

annamekin@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 73

mob: +48 663 100 448

Monika Żmuda
Faktury – spedycja, Windykacja

monika@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 59
mob: +48 665 550 508

Iwona Hallmann
Faktury – spedycja płodów rolnych

iwona@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 51
mob: +48 665 755 125

Sandra Sienkiewicz
Faktury – transport plandek oraz płodów rolnych

sandra@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 70

 

Angelika Labuda
Administracja, szkody komunikacyjne

angelika@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 67

 

Izabela Masłowska

Dział kadr
iza@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 52
mob.: +48 665 755 111

 

Marta Zabiegła

Administracja
marta.z@sobanscy.eu
tel.: +48 59 845 81 78